Това е една от песничките, които от години ме кара да танцувам, колчем я видя по VH1, което също не гледам често в последно време ... :)
вторник, 8 юли 2008 г.
понеделник, 7 юли 2008 г.
Hooverphonic - Mad about you
От няколко седмици не мога да попадна на нещо, което да ме грабне. Няма нови групи във фонотеката ми, а старите ме отегчават.
Предполагам, че е свързано с душевните ми състояния. Нищо че е лято, а света се е разгонил:)
Днес промоция - клип по избор! :)
Предполагам, че е свързано с душевните ми състояния. Нищо че е лято, а света се е разгонил:)
Днес промоция - клип по избор! :)
петък, 13 юни 2008 г.
Dizzy Gillespie
Днес ми е много джазово. Избрах да е джазово, за да не бъде блусово.
В един филм Мел Гибсън се обръща към своя "приятел" Синатра: помогни ми стари приятелю. Аз не съм във филм, но си "говоря" с бузестия Гилезпи.

И нека започне с нещо великолепно:)
Manteca (Finland, 1982)
A Night In Tunisia, Cologne, Germany. Признавам, че това е една от любимите ми козпозиции.
And Then She Stopped
Тук звука е лош с много шум. Уви.
В един филм Мел Гибсън се обръща към своя "приятел" Синатра: помогни ми стари приятелю. Аз не съм във филм, но си "говоря" с бузестия Гилезпи.

И нека започне с нещо великолепно:)
Manteca (Finland, 1982)
A Night In Tunisia, Cologne, Germany. Признавам, че това е една от любимите ми козпозиции.
And Then She Stopped
Тук звука е лош с много шум. Уви.
вторник, 10 юни 2008 г.
Marquess
След цял ден тъпеене ми стана приятно, защото иде часа в който ще яхна колесатото и вятъра ще погали косите. Тъй се случи, че сега чух и тези песнички. Пол-латино ;)
Vayamos Companeros
La Histeria (Germany 2008)
Marquess - Mi Sentido
Vayamos Companeros
La Histeria (Germany 2008)
Marquess - Mi Sentido
вторник, 3 юни 2008 г.
Ах тези комшии
Тия ме кефят:)
Azra – Uzas Je Moja Furka
Azra – Balkan
Azra – A, Sta Da Radim
Azra – Lijepe zene prolaze
Специални поздрави на taralezh за дето ме насочи към тях.
Ето и страничката им.
Azra – Uzas Je Moja Furka
Azra – Balkan
Azra – A, Sta Da Radim
Azra – Lijepe zene prolaze
Специални поздрави на taralezh за дето ме насочи към тях.
Ето и страничката им.
Абонамент за:
Публикации (Atom)